ثبت شرکت در خارج از کشور

یکی از راه‌های مهاجرت روش سرمایه‌گذاری در کشور موردنظر است. ثبت شرکت یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری به‌حساب می‌آید. برای آشنا شدن با چندوچون ثبت شرکت در خارج از کشور با ما همراه باشید.

کم‌هزینه‌ترین روش سرمایه‌گذاری در سایر کشورها ثبت شرکت در خارج از کشور می‌باشد. افرادی که قصد مهاجرت دارند می‌بایست کشور مناسبی را از منظر اقتصادی و استانداردهای سرمایه‌گذاری برگزینند.

ثبت شرکت در خارج از کشور
ثبت شرکت در خارج از کشور

مزایای ثبت شرکت بین المللی

  • اخذ اقامت

ثبت شرکت در خارج از کشور در برخی از کشورها به طور مستقیم باعث اخذ اقامت می‌شود ولی در برخی دیگر از کشورها افراد باید در آن کشور اقامت داشته باشند تا بتوانند ثبت شرکت انجام دهند. کشورهایی هستند که به دلیل قوانین ثبت شرکت موجود در این کشورها به‌عنوان کم‌هزینه‌ترین کشور برای ثبت شرکت در نظر گرفته می‌شوند.

  • افتتاح حساب بین‌المللی

از نکات مثبت ثبت شرکت در اروپا افتتاح حساب بانکی بین‌المللی است که این امر منجر به آسان شدن امور مربوط به تبادلات ارزی بدون نیاز به صرافی و یا کم شدن محدودیت‌ها به جهت تحریم می‌باشد.

هزینه مربوط به ثبت شرکت

این مورد به خدمات موردنیاز شما بستگی دارد. برای تأسیس یک شرکت محدود در خارج از کشور قیمتی رقابتی متناسب با نیازهای فردی وجود دارد.

هر کشور شرایط ثبت شرکت متفاوت است همچنین مزایای متفاوتی وجود دارد.

ثبت شرکت در اروپا

مزایای که در ثبت شرکت در اروپا وجود دارد به این صورت است: سرمایه‌گذار می‌تواند فعالیت‌هایش را با نام تجاری واحد اروپایی سازماندهی کند و اداره تجارتش بدون ایجاد شبکه‌ای از شرکت‌های تابع امکان‌پذیر است. مزیت دیگر، افزایش تحرک در بازار واحد است مثلاً سرمایه‌گذار امکان اینکه دفتر ثبت شده خود را به کشور دیگری از اتحادیه اروپا انتقال دهد، دارد؛ بدون آنکه شرکت منحل شود. سرمایه‌گذار می‌تواند سیستم چارچوبی را برای مشارکت کارمندان در بیش از یک کشور در اداره شغل خود تنظیم کند. صاحب یک شرکت اروپایی توانایی این را دارد که یک یا چند شرکت تابعه ایجاد کند که آن هم شرکت‌های اروپایی هستند.

ثبت شرکت در خارج از کشور
ثبت شرکت در خارج از کشور

شرایط راه‌اندازی شرکت در اروپا

دفتر ثبت شده و دفتر مرکزی باید در همان کشور اتحادیه اروپا وجود داشته باشد. حضور سرمایه‌گذار در کشورهای دیگر اتحادیه اروپا ضروری است.

در اینجا به شرایط کلی در اروپا اشاره شده است. کشورهای اروپایی هرکدام شرایط خاص خود را دارند.

ثبت شرکت در آسیا

امارات: امارات امروز در بین بسیاری از مردم سراسر دنیا به‌عنوان مکانی مناسب به‌منظور راه‌اندازی کسب‌وکار بین‌المللی طرف‌داران زیادی یافته است. مناطق آزاد تجاری امارات به دلیل اینکه شرکت‌ها مجبور به پرداخت مالیات نیستند و همچنین به دلیل اینکه غیربومی‌ها می‌توانند مالک ۱۰۰% باشند طرف‌داران زیادی دارد.

چین: رشد بازار تولیدی جمهوری چین باعث افزایش تمایل بازرگانان و شرکت‌های ایرانی به برقراری رابطه تجاری و ایجاد شرکت و پایگاهی مطابق با حقوق تجاری دولت چین شده است.

اگر به مشاوره رایگان برای ثبت شرکت در خارج از کشور نیاز دارید باما تماس بگیرید.

فهرست