ثبت شرکت در دبی

ثبت برند در دبی چگونه انجام می شود؟

دسته بندی: ثبت شرکت

شروع کار برای ثبت برند در دبی یکی از بزرگ‌ترن مشکلات افرادی است که می‌خواهند این کار را انجام دهند. این مقاله شما را در این مسیر راهنمایی خواهد کرد. ما در این مطلب مراحل ثبت شرکت در دبی، مجوزهای مربوطه، روال قانونی آن‌ و موارد اقتصادی را ذکر می‌کنیم.  در ادامه با حق ایراینان همراه باشید. برای دریافت مشاوره در این زمینه از مشاوره رایگان حق ایرانیان بهره مند شوید.

چه برندهایی را می‌توان در دبی به ثبت رساند؟

معافیت از مالیات در کشور امارات متحده سبب شده است، امکان ثبت برند در این کشور برای بسیاری از تاجران فراهم شود. سرمایه گذاران خارجی بسیار زیادی برای ثبت برند و شرکت جذب این منطقه جغرافیایی می‌شوند. امکاناتی که این کشور ارائه می‌دهد در نوع خود بی نظیر می‌باشد. اگر قصد دارید در دبی برند خود را به ثبت برسانید، به منظور انجام این کار باید مراحلی را طی کنید. این مراحل می‌بایست درست و با برنامه ریزی دقیق پیش بروند.

شرکت‌های خارجی و داخلی می‌توانند شرکت خود را در شهر زیبا و مدرن دبی به ثبت برسانند. اما باید توجه داشته باشید که برنامه ریزی زیادی برای این منظور مورد نیاز است. بنابراین انجام این کار را به متخصص بسپارید. حق ایرانیان با تجربه طولانی در این زمینه و کارشناسان خبره این کار را به بهترین نحوه ممکن و در سریعترین زمان برایتان انجام خواهد داد.

قوانین مختلفی برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی وضع شده است. شرکت‌های مختلفی در دبی می‌توانند برند خود را به ثبت برساند. شرکت‌هایی که در دبی به ثبت می‌رسند عبارتند از: شرکت با مسئولیت محدود، شرکت مشاوره و ثبت شرکت از طریق اخذ نمایندگی. در ادامه به معرفی هر کدام از این شرکت‌ها می‌پردازیم.

ثبت برند در دبی

شرکت‌هایی با مسئولیت با محدود چگونه در دبی ثبت می‌شود؟

در این شرکت‌ها می‌بایست حداقل پنجاه و یک درصد از سهام را به نام شخصی کنید که ملیت آن کشور را داشته باشد. حداکثر 50 نفر می‌توانند به صورت شریکی سهام این نوع شرکت‌ها را در دست بگیرند و حداقل 2 نفر می‌بایست سهام این شرکت‌ها در اختیار داشته باشند.

در صورتی که این شرکت را در دبی به ثبت برسانید، همانطور که از نامش پیداست، مسئولیتی محدود را برعهده خواهید داشت و  اکثریت مسئولیت به شخصی اماراتی واگذار می‌شود. متقاضیانی که می‌خواهند در دبی شرکتی با مسئولیت محدود به ثبت برسانند، قادر خواهند بود فعالیت‌های داخلی و خارجی و همچنین فعالیت‌های صنعتی را انجام دهند.

اکثر افرادی که شرکت خود را با این روش در دبی به ثبت می‌رسانند، با ویزای توریستی برای ورود به این کشور اقدام می‌کنند، سپس با گرفتن پروانه کسب، اجازه ثبت شرکت را از دولت این کشور دریافت می‌نمایند.

ثبت شرکت مشاوره در دبی چگونه انجام می‌شود؟

شرکت‌های مشاوره تخصصی حقوقی و مدنی می‌توانند، برند خود را در دبی راه اندازی کنند. این شرکت‌ها محوریت مشاوره حقوقی و وکالت بین الملل و غیره دارند. موسسان این شرکت‌ها قادرند صد در صد مالکیت شرکت را در دست بگیرند. مشاوران اقتتصادی و مالی، متخصصین، پزشکان و وکیلان بین الملل می‌توانید این نوع شرکت را در دبی به ثبت برسانند. افرادی که می‌خواهند شرکت مشاوره تخصصی حقوقی و مدنی را در دبی به ثبت برسانند، می‌بایست به منظور اثبات مهارت و سابقه خود در رشته تخصصی‌شان مدارک معتبری ارائه دهند. عدم ارائه معتبر در هنگام ثبت شرکت سبب می‌شود که شرکت تجاری تلقی شود و مالکیت صد در صدی آن امکانپذیر نخواهد بود.

شرط دیگر ثبت شرکت‌های مشاوره تخصصی در دبی این است که نماینده‌ای از اداره توسعه اقتصادی کشور امارات در شرکت به صورت رسمی استخدام شود. وظیفه این شخص این است که با مقامات دولتی ارتباط برقرار کند.

ثبت شرکت در دبی

ثبت شرکت از طریق اخد نمایندگی در دبی چگونه انجام می‌شود؟

متقاضیان ثبت شرکت در دبی در صورتی که در خارج از آن دارای شرکت باشند، می‌توانند برای تاسیس نمایندگی شرکت خود در دبی اقدام کنند. مستندات و مدارک زیادی برای این منظور مورد نیاز است. پس از اثبات سودآور بودن این شرکت مقامات امارات اجازه ثبت شرکت به متقاضیان صادر می‌شود. مدارکی نیز به منظور نشان دادن گردش مالی باید ارائه شود. مقامات کشور امارات پس از بررسی این مدراک مجوز ایجاد نمایندگی در دبی را برای افراد واجد شرایط صادر می‌کنند.

هزینه‌های مورد نیاز

همانطور که مطلع هستید، هزینه‌ها از مهم‌ترین نکاتی می‌باشند که هنگام ثبت شرکت در دبی باید به آن توجه شود. عدم توجه کافی به هزینه و نداشتن اطلاعات درست منجر به مشکلات زیادی در مسیر ثبت شرکت خواهد شد. بنابراین پیش از هر گونه اقدام برای این کار اطلاعات کافی در این زمینه به دست بیاورید و شرایط را سبک و سنگین کنید. برای آگاهی از قیمت‌های روز و هزینه مورد نیاز برای ثبت شرکت در دبی با کارشناسان حق ایرانیان تماس گرفته از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

ماهیت تجاری شرکت شما تاثیر شگرفی بر روی هزینه‌ها می‌گذارد. اما به یاد داشته باشید که پیش از انجام این کار معمولا تمام هزینه‌ها به شما اعلام می‌شود و در طول مسیر با هیچ هزینه مخفی و یا پنهانی رو به رو نخواهید شد. هزینه‌هایی که برای انجام این کار مورد نیاز است شامل هزینه‌های ترجمه، دریافت مجوز، اخذ ویزا و هزینه‌های اداره مهاجرت می‌شوند.

هزینه‌هایی نیز به منظور تاییدیه سند از سفارت امارت و هزینه‌های اضافی دیگر نیز وجود دارد. همه این هزینه پیش از شروع مراحل به شما اعلام خواهند شد. پس نیازی نیست نگران هزینه‌های مخفی باشید. هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود، ثبت شرکت مشاوره و ثبت شرکت نمایندگی با هم تفاوت دارند. معمولا ثبت شرکت مشاوره هزینه بیشتری نسبت به شرکت‌های مسئولیت محدود و شرکت‌های نمایندگی خواهد داشت. زیرا در این شرکت صد در صد مالکیت از آن شما می‌باشد.

ثبت شرکت در دبی چه مراحلی دارد؟

مراحل ثبت شرکت در دبی می‌بایست با دقت کامل مطالعه شود و توجه کافی به آن صورت گیرد. مدارک مختلفی برای این کار باید آماده شده و تسلیم اداره و سازمان‌های مربوطه شوند. مدارکی که برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیاز است کمی با شرکت‌های دیگر تفاوت دارد. در ادامه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی را ذکر می‌کنیم.

  • تعیین نوع فعالیت تجاری و رزرو نام تجاری
  • اخذ فرم تائیدیه تجارت و کسب کار
  • اخذ تائیدیه های مورد نیاز از وزارت توسعه اقتصادی کشور امارات (DED)
  • تهیه توافق نامه با سازمان های دولتی مورد نیاز
  • ارائه اجاره نامه دفتر مرکزی شرکت
  • افتتاح حساب بانکی رسمی حقوقی به اسم شرکت
  • افتتاح حساب بانکی حقیقی به اسم متقاضی

ثبت شرکت در دبی

ثبت برند در دبی چه مزایایی دارد؟

هر ساله سرمایه گذاران زیادی برای ثبت شرکت راهی دبی می‌شوند. انعطاف پذیری تجاری، کاهش خطر سرمایه گذاری و مالکیت شرکت موجب جذب این سرمایه گذاران می‌شود. ثبت شرکت با مسئولیت محدود مزایای زیادی را با خود به همراه دارد. تاسیس این شرکت منجر به تقویت حضور در بازار امارات می‌شود. سرمایه گذاران برای این منظور ویزا اقامت برای خود و خانواده‌شان دریافت می‌کنند. از مزایای دیگر ثبت شرکت در دبی با مسئولیت محدود می‌توان به پرداخت کالای وارداتی بدون عوارض، توانایی افتتاح شعبه جدید در سرزمین اصلی، خرید املاک و مستغلات در دبی، شرکت در مناقصات و پروژه‌ها، تجارت آزاد در بازار محلی امارات و موارد دیگر اشاره کرد.

ثبت شرکت در دبی توسط حق ایرانیان

حق ایرانیان با سابقه طولاتی در زمینه ثبت شرکت و امور مالیاتی آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد. خدمات حق ایرانیان شامل  ثبت شرکت در کمترین زمان ممکن می‌شود. به منظور ثبت شرکت در دبی با کارشناسان مربوطه تماس گرفته و از مشاوره رایگان حق ایرانیان بهرمند شوید.

4 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

نحوه دریافت کد اقتصادی برای پروانه کسب
روش ثبت شرکت بین المللی
فهرست