ثبت شرکت 3 روزه - حق ایرانیان

آیا ثبت شرکت 3 روزه انجام می شود؟

دسته بندی: مقالات/ثبت شرکت

آیا ثبت شرکت 3 روزه انجام می شود؟

ثبت شرکت 3 روزه انجام می شود؟ آیا مدت زمان ثبت شرکت مشخص شده است؟ می توان ثبت شرکت را در مدت زمان کوتاهی بدون وقفه انجام داد؟

ثبت شرکت امروزه برای هر شخصی که دارای کسب و کاری است از اهمیت ویژه ای برخوردار است چراکه در ادامه می تواند از مزایای زیادی برخوردار شود همچنین می توانید برند خود را معروف تر از قبل کنید و مشتریان بیشتری را جذب کنید.

در ادامه نسبت به این موضوع آگاهی بیشتری پیدا خواهید کرد پس تا انتهای مطلب پیشنهاد میکنیم که با حق ایرانیان همراه باشید چراکه قرار است اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهیم.

چرا باید ثبت شرکت را انجام دهیم و چه مزایایی دارد؟

از مهم ترین دلایل ثبت شرکت که در بالا هم به آن اشاره کردیم ثبت برند است که به دنبال آن می توانید یک فعالیت رسمی و قانونی داشته باشید. همچنین کسب و کارتان اعتبار بیشتری پیدا خواهد کرد. مشتریان می توانند به راحتی به شما اعتماد کنند.

همچنین دیگر تردیدی جهت مشارکت با شخص حقیقی یا حقوقی وجود ندارد و به راحتی می توانید همکاری را شروع کرده و از نظر مالی ، کاری با همدیگر شروع به فعالیت کنید.

مزایای ثبت شرکت و برند شامل موارد زیر می شود :

– با ثبت برند و شرکتتان می توانید میزان سود ، سرمایه ، سهام و تمام موارد این چنینی را به صورت مکتوب و قانونی ثبت کنید. در سایر مدارکتان قرار دهید.

این ثبت کردن و بایگانی مدارک به نفعتان خواهد بود چراکه اگر مشکلی بین شما و شریک کاریتان پیش بیاید. می توانید نسبت به حل مشکل راحت تر از قبل از زمانی که ثبت شرکت انجام نداده بودید ، اقدام کنید.

– با ثبت شرکت می توانید به افراد این قدرت را بدهید. به راحتی در مزایدات و مناقصات مملکت شرکت نمایید.

– همچنین اگر قصد دارید شرکت را گسترش دهید و تحت برند بزرگتری شروع به فعالیت کنید. لازمه اش این است که شرکت را به ثبت رسانیده باشید تا اعتبار قانونی شما حفظ شود. به راحتی شرکت مورد نظرتان بتوانند با خیال راحت قرارداد همکاری را امضاء نماید. بنابراین برای اخذ نمایندگی و بزرگتر کردن شرکت لازمه اش ثبت آن است.

– قبل از زمانی که ثبت شرکت صورت گیرد تمام مسائل حقوقی ، مالی برعهده ی یک شخص بود اما بعد از فرآیند ثبت اعتبار قانونی پیدا می کند و تمام مواردی که ذکر کردیم برعهده ی تمام افراد هیئت مدیره به علاوه شرکاء می باشد و در قبال تمام مسائل شرکت مسئولیت دارند.

بنابراین مسئولیت بر عهده ی یک نفر نیست و تک تک افرادی که در شرکت طرف معامله هستند. باید نسبت به مسائل شرکت مسئول باشند و این امر موجب اطمینان خاطر بیشتر افراد جهت همکاری با شرکت شما خواهد بود.

– در صورت اخذ امتیازات و اعتبارات دولتی باید شرکت به ثبت رسیده باشد. اگر هم خواستید برای شرکت وام بانکی بگیرید و از مزایای این چنینی برخوردار باشید و راحت تر این کار را انجام دهید با ثبت شرکت راحت تر می توانید انجام دهید چراکه این مدل مزایا برای اشخاص حقیقی وجود ندارد.

ثبت شرکت 3 روزه- ثبت شرکت اصولی

ثبت شرکت چقدر زمان می برد آیا 3 روزه انجام می شود ؟

این که بگوییم ثبت برند ، شرکت 3 روزه انجام می شود شاید در نظرتان درست به نظر نیاید چراکه واقعا هم اینگونه است اینکه ثبت برند به شکل قانونی انجام شود نیاز به طی کردن یک سری مراحل دارد و هر کدام مدت زمان طولانی انجام می شود بنابراین اینکه بگوییم 3 روزه به طور کامل شرکتتان به ثبت می رسد غیر قابل باور است.

با عنوان کردن این موضوع می خواهیم به شما ثابت کنیم گول این موسسات را نخورید. که اینگونه تبلیغات را می کنند چراکه دروغی بیش نیست. اگر بخواهید نسبت به قانونی کردن شرکت اقدام کنید مطمئناً باید زمان زیادی را منتظر بمانید.

به صورت اصولی اکثر شرکت ها خودشان نسبت به انجام این کار اقدام کنند در مدت 30 الی 45 روزه به ثبت می رسد. ممکن است این مدت زمان کم یا زیاد شود. بنابراین باز هم نمی توان گفت که همین مدت زمان ثابت است.

اما اینکه یک شخص مجرب و حرفه ای نسبت به این امر اقدام کند می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به ثبت شرکت اقدام نمایید و اینکه شرکت حق ایرانیان با تجربه ی بالایی که دارد می تواند با استفاده از کادر حرفه ای اقدامات لازم را جهت ثبت به انجام برساند.

به شما پیشنهاد می کنیم که مقاله ی مراحل ثبت شرکت | بهترین راهنمای ثبت شرکت را هم مطالعه کنید.

بعد از ثبت شرکت چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

تا به الان مقاله های زیادی در زمینه ی اقداماتی برای ثبت شرکت مطالعه کردید اما اینکه بعد از ثبت چه کارهایی باید انجام شود هم خودش سوالی است که برای اکثر شرکت ها اشخاص ممکن است پیش بیاید بنابراین نسبت به این موضوع هم ما توضیحاتی در اختیارتان قرار می دهیم.

بعد از اینکه ثبت شرکت انجام شد می بایست نسبت به انجام امور مالیاتی ، تشکیل پرونده دارایی ، گرفتن کد اقتصادی و پملپ دفتر اقدام کنید. بنابراین هر شرکت و موسسه ای بعد از تاریخ ثبت به مدت 2 ماه زمان دارد تا نسبت به انجام این کارها اقدام نماید. با مراجعه به اداره دارایی مستقر در محدوده فعالیتش نسبت به تشکیل پرونده مالیات و گرفتن کد اقتصادی اقدام کند.

پلمپ دفاتر به این دلیل انجام می شود که شما می توانید دفاتر قانونی سال بعد مالی را پلمپ نموده و آماده به شروع عملیات مالی سال بعد نمایید.

همچنین شما با انجام این کار زمان تسلیم شدن دفتر به اداره مالیات را مشخص می کنید. این کار را در اواخر سال قبل از اقدام به اخذ پلمپ دفاتر قانونی انجام دهید.

ثبت شرکت 3 روزه- ثبت لوگو

مختصری از مراحل ثبت شرکت بدانید!

برای انجام ثبت شرکت بهتر است یک مختصری از مراحل آن بدانید تا بتوانید با گذراندن مراحل به ترتیب کارتان راحت تر پیش برود. البته برای ثبت برندتان باید به شرکت و فرد متخصصی که در این زمینه فعالیت می کند. تجربه ی کافی دارد مراجعه کنید. تا تمام مراحل را به شکل قانونی و با تجربه ی کاری که در این زمینه دارد پیش ببرد.

خلاصه ای از مراحل ثبت شرکت :

1) نوع شرکت را انتخاب کنید یعنی باید اهداف شرکت یا شرایط فرد درخواست دهنده مشخص گردد.

2) موضوع فعالیت شرکت را با توجه به آینده و هدف شرکت ، موضوع در حال حاضر فعالیت شرکت تعیین شود.

3) با توجه به زمینه ی فعالیت و نوع شرکت می بایست تعداد شرکا ، میزان سهم آن ها را مشخص نمایید.

4) مدارک اعضای شرکت ، شرکا را باید به موسسه ثبت حق ایرانیان تحویل دهید.

5) نام برند و شرکتتان را باید از قبل انتخاب کنید. چراکه نیاز است استعلامی در این زمینه ی نام برند تهیه شود. همچنین می توانید یک سری به مقاله ی در هنگام انتخاب نام شرکت چه چیزهایی را باید در نظر بگیریم؟ بزنید تا اطلاعاتی کامل در این زمینه کسب کنید.

6) آدرس دقیقی از محل شرکت و مدارکی در این زمینه باید تهیه و ارسال شود.

ثبت شرکت 3 روزه- ثبت برند

ثبت شرکت را به موسسه حرفه ای حق ایرانیان بسپارید!

ثبت شرکت به صورت اصولی را می توانید با دریافت مشاوره رایگان از شرکت حق ایرانیان بخواهید. شرکت ما با توجه به تجربه ی کافی که در این زمینه دارد می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد پس لازم نیست با افراد بی تجربه که حرف هایی مثل ثبت شرکت 3 روزه می زنند را باور کنید و این کار به آن ها بسپارید.

ما برای اینکه شروعی برای کسب و کارتان باشیم نیاز است تا با ما در ارتباط باشید. همچنین خدمات حق ایرانیان شامل موارد دیگری از جمله  اخذ صلاحیت پیمانکاری (گرید)، صلاحیت ایمنی HSE، اخذ صلاحیت پیمانکاری شهرداری(کارت شهرداری) میباشد و همچنین کلیه امور ثبتی مانند اخذ کد اقتصادی، صورت جلسه تغییرات، ثبت لوگو و برند می باشد و در حداقل زمان ممکن برای شما این امور را انجام می دهید.

شروع کار قانونیتان را با ما انجام دهید چراکه ما بهترین روند را برای شما انتخاب می کنید که راحت تر باشید. بتوانید در مدت زمان کمی به خواسته تان برسید.

1 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

راهنمای کامل ثبت طرح صنعتی
ثبت برند در ایران چگونه است؟
فهرست